brinvest@brinvest.cz  +420 608 431 258  +420 241 402 031

Hliníkové opláštění

Firma BR-INVEST spol. s r. o. se zaměřuje na výrobu a montáž prosklených obvodových plášťů budov, výrobu a montáž rámových konstrukcí oken a dveří, střešních světlíků, zimních zahrad a interiérových prosklených příček. BR-INVEST spol. s r. o. rozšiřuje svoji činnost o realizaci zakázek formou kompletní dodávky obvodového pláště.

Zakázky realizujeme od počátečního poradenství, projektovaní vč. statického výpočtu, přes výrobu, koordinaci a dodávku dalších subdodavatelů až po konečnou montáž. Vzhledem k používaným materiálům a technologiím věnujeme velkou pozornost projekci a přípravě výroby. Projekční práce jsou prováděny v těchto programech: AutoCad, SchüCal, ReynaPro, eluSoft/eluCad a jiné. Využívání specializovaných počítačových programu je samozřejmostí rovněž v procesu organizace a řízení práce, v administrativě i ekonomické oblasti.

Při výrobě obvodových plášťů a vnitřních konstrukcí budov používá firma BR-INVEST především hliníkové systémy SCHUCO, REAYNERS které umožňují splnění požadavků projektanta a přání investora také u atypických zakázek. Předností výše uvedeních systémů je jejich komplexnost a dokonalost technických detailů, vysoká kvalita, dobré řešení tepelných mostů, statické vlastnosti, způsob opracování a rychlá montáž.

Použité systémy umožňují systémové řešení moderních architektonických požadavků, a to jak designové, tak i technické. Systémové profily umožňují vyhovět trendu velkoplošných prosklených fasád systémovou konstrukcí, která odpovídá tepelně izolačním požadavkům dle ČSN 730540-2. Při realizaci povrchové úpravy hliníkových profilů lze volit z odstínů RAL a ELOX.