brinvest@brinvest.cz  +420 608 431 258  +420 241 402 031

Hliníkové opláštění

Firma BR-INVEST spol. s r. o. se zaměřuje na výrobu a montáž prosklených obvodových plášťů budov, výrobu a montáž rámových konstrukcí oken a dveří, fasádních obkladů, střešních světlíků, zimních zahrad a interiérových prosklených příček. Hliníkové oddělení realizuje zakázky formou komplexní ucelené nebo dílčí dodávky obvodového pláště.

Zakázky realizujeme od počátečního poradenství, projektování včetně statického výpočtu, tepelně technického a akustického posouzení, přes výrobu, koordinaci a dodávku dalších subdodavatelů až po konečnou montáž a předání dokončeného díla. Vzhledem k používaným materiálům a technologiím věnujeme velkou pozornost projekci a přípravě výroby. Naše společnost využívání kvalitní a moderní programového vybavení, jak v nabídkové a projekční fázi realizace zakázky, tak v procesu organizace a řízení výroby a montáže včetně administrativní a ekonomické oblasti.

Při výrobě obvodových plášťů, výplní otvorů a vnitřních konstrukcí budov používá firma BR-INVEST spol. s r. o. především hliníkové systémy SCHÜCO a REYNAERS. Tyto systémy splňují technické požadavky projektanta, tak i přání a požadavky investora a architektů. Předností výše uvedených systémů je jejich komplexnost a dokonalost technických detailů. Dále jejich vysoká kvalita, dobré řešení tepelných mostů, statické vlastnosti, způsob opracování při výrobě a montáž. Při výběru povrchové úpravy hliníkových profilů lze volit z odstínů RAL a ELOX.

Dlouhodobá práce a zkušenosti s hliníkovými konstrukcemi a sklem nám umožňuje se stále rozvíjet a realizovat individuální návrhy a ideje investorů a architektů. Získané znalosti z realizací atypických a neobvyklých konstrukcí jsou důkazem, že jsme stále rozhodnuti jít směrem k realizaci kompletního opláštění budov „na klíč“ a dalších architektonicky náročných projektů bez ohledu na velikost a rozsah.